Find new project

Object name:
Purpose:
Area (m2):
-
Transaction:
Location:
Price:
-
 
   
> OBJECT CATALOG   
 

Description

  • Location: Ķekavas nov., Ķekavas pag., Jaunlazdu Street
  • Purpose: Apartment house
  • Transaction: For sale
Dzīvokļu pircējiem tiek piedāvāti 2-istabu, 3-istabu un 4-istabu dzīvokļi jaunajā projektā "Jaunlazdu mājas", Krustkalnos. Ciemata 10 māju kompleksu raksturo labiekārtota mazstāvu apbūves vide projām no pilsētas drūzmas un padomju laika mikrorajonu tuvuma. Tajā pašā laikā ciemata apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra - 300 metru attālumā atrodas tirdzniecības centrs A7 un Rimi "A7", blakus esošajā Ziepniekkalna ielā ir 26. autobusa maršruta pietura, ērta satiksme pāri Dienvidu vai Salu tiltam līdz Rīgas centram.
 
Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari. Plaši logi un gaišas telpas. Gandrīz katram dzīvoklim ir balkons vai terase. Mājas 4. stāvā lielas jumta terases. Daļā dzīvokļu ir atsevišķa garderobes telpa. Daļa dzīvokļu aprīkoti ar iebūvēto virtuves tehniku Electrolux - cepeškrāsns, plīts virsma, tvaika nosūcējs, trauku mazgājamā mašīna. Dzīvokļos ir dabiskā un piespiedu ventilācija. Gāzes apkure, nelieli maksājumi par apkuri ziemā. Apsildāmā grīda vannasistabās. Domofons, iespēja pieslēgt signalizāciju, videonovērošana teritorijā. Lattelecom un Baltcom internets un televīzija. Mājas ir aprīkotas ar Shindler liftiem. Projekta teritorijā ir bērnu rotaļu laukums.
 
Apsaimniekošanas maksa 0.57 EUR/m2 no dzīvokļa iekštelpu platības un 0.20 EUR/m2 no dzīvokļa balkona vai terases platības.
Pazemes autostāvvietas cena - 6000 EUR, individuālas mantu glabātavas cena - 1500 EUR. Pazemes un pagalma stāvvietas iespējams arī nomāt.
Price EUR for sq.m.: 1090 - 1590 EUR
Price EUR for all: 87000 - 169000 EUR

REAL ESTATE AGENT: Mārtiņš Blumbergs

Email: [email protected]

Phone: +371 29499465

Commercial real estate (6)    Flats (43)    Houses (19)    Land (46)    

Suggestion:   Print: PDF:   Mark:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
<
Starlex video channel
<--