Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

  • Objekta ID: 13937
  • Atrašanās: Dobeles nov., Bikstu pag.
  • Darījums: Pārdod
  • Stāvoklis: Gatavs dzīvošanai
  • Platība: 198.7 m2
  • Zemes platība: 23600 m2
  • Telpu, istabu skaits: 8
  • Guļamistabu skaits: 7
  • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

Iekopta lauku saimniecība bez apgrūtinājumiem Dobeles novada Bikstu pagastā. 2,36 ha plašo teritoriju aizpilda dzīvojamā māja, viesu nams, šķūnis apvienojumā ar garāžu, divas vistu fermas, divas siltumnīcas, no kurām viena ir apsildāma, dīķis, augļukoku dārzs, sakņu dārzs, ceriņu aleja, birzs un lauksaimniecības zeme. Teritorija ir iežogota ar slēdzamiem vārtiem.
 
Divstāvu dzīvojamā māja ir labā stāvoklī, tāpēc tā ir gatava dzīvošanai. Otrajā stāvā atrodas 4 guļamistabas koka apdarē, dušas telpa un WC. Pirmajā stāvā 60 kvm plaša, saulaina veranda ar iespēju to apsildīt aukstajā periodā, 3 istabas, no kurām vienā istabā ir darbojošs kamīns, virtuve, pārtikas noliktavas telpa, vannas istaba, WC un apkures telpa. Mājai ir divas ārdurvis, tā tiek kurināta ar granulām, visā ēkā ir pakešu logi.
 
Viesu mājā ar 58,4 kvm lielu platību ir viesību telpa ar kamīnu, 9,6 kvm plaša pirts, dušas telpa, WC un guļamtelpa ēkas otrajā stāvā, kas paredzēta 30 personu izmitināšanai. Ēkas iekštelpās izmantota koka apdare, tai ir pakešu logi un ēka ir apksildāma. Nepieciešams minimāls kosmētiskais remonts, lai telpas būtu pilnībā sagatavotas lietošanai.
 
Kūts ēka oriģināli paredzēta un izmantota putnkopības saimniecībai, tomēr tā ir pielāgojama pēc nepieciešamības arī lopkopībai. Jaunajam saimniekam būs iespēja par papildus samaksu pēc vienošanās iegādāties putnu kautuves iekārtas: plaucēšanas katlu, spalvu plucināmo iekārtu, saldējamo kameru. Ēkā atrodas arī putnu kautuve, kas ierīkota atbilstoši PVD prasībām. Ar atsevišķu iekļuvi šajā ēkā iekārtots arī apsildāms dzīvoklis, kas var tikt izmantots saimniecības darbiniekiem. Tajā ir 3 istabas, virtuve dušas telpa un WC. Šim dzīvoklim nepieciešams remonts. Ēkai pirms 3 gadiem mainīts jumts.
 
Ūdens padeve tiek nodrošināta ar pievadiem no dziļurbuma, tāpēc dzeramais ūdens ir ļoti kvalitatīvs. Ēku kanalizācija tiek pārstrādāta ar keramzīta granulu palīdzību, tāpēc likvidēšanas procesiem nav jāraizējas. Elektrības patēriņa aptuvenās izmaksas - 95 eur/mēn, apkures izmaksas ziemas mēnešos - apmēram 130 eur.
 
Saimniecība ar reālu potenciālu lauku tūrisma darbībai un bioloģiskās lauksaimniecības statusa atjaunošanai. Pamatojums šai iespējamībai ir fakts, ka tā jau ir bijusi lauku tūrisma objekts un šai saimniecībai jau ir bijis bioloģiskās lauksaimniecības statuss, tāpēc pastāv reāls potenciāls šo statusu atjaunot, ja tas nepieciešams.
Cena EUR par m2: 754.91 EUR
Cena EUR par visu: 150000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Inga Abula

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27726662

Dzīvokļi (4)    Mājas (10)    Zemes (2)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls
<--