Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

  • Objekta ID: 13922
  • Atrašanās: Jūrmala, Jūrmala
  • Iela: Asaru prospekts
  • Darījums: Pārdod
  • Stāvoklis: Gatavs dzīvošanai
  • Platība: 123 m2
  • Zemes platība: 1850 m2
  • Guļamistabu skaits: 3
  • Apkure: gāzes
  • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

Lolots ģimenes īpašums Jūrmalā - Asaros. To veido praktiska plānojuma divstāvu dzīvojamā ēka un iekopta teritorija - augļu un skuju koku dārzs, puķu dobes, mauriņš, bruģēts piebraucamais ceļš un stāvlaukums.
 
Mājas projektēšanas procesā rūpīgi izplānots telpu izvietojums un platības, lai tai būtu maksimāli praktisks ikdienas pielietojums, un lai tā būtu ne tikai estētiski baudāma, bet arī ērta un funkcionāla ģimenes māja. Projekts veiksmīgi realizēts un vīzijas attaisnojušās.
 
Ēkas pirmajā stāvā atrodas virtuve, kas ar arku savienota ar viesistabu, divas saimniecības telpas un dušas telpa apvienojumā ar WC. Galvenā mājas ieeja ir caur skaistu koka verandu, bet ir iespēja izmantot arī divas papildus ēkas ieejas/izejas, kas "ieved" tieši virtuvē un vienā no saimniecības telpām. Pavadot laiku pirmajā stāvā, īpašu mājīguma sajūtu rada apsildāmās grīdas un kamīns.
Otrajā stāvā izvietotas 3 guļamistabas, saulaina veranda, vannas istaba apvienojumā ar WC un 1 WC atsevišķi. Divās no guļamistabām ir nišas, kas izmantojamas kā skapis un tās ir pietiekami lielas, lai izvietotu visu nepieciešamo guļamistabas iekārtojumu. Galvenajā guļamistabā ir atsevišķa garderobes telpa, sava vannas istaba apvienojumā ar WC un izeja uz saulainu koka verandu, ko var izmantot kā atpūtas telpu vai darba kabinetu. Praktiska nianse ir galvenās guļamistabas savienojums ar vienu no "mazajām" guļamistabām (tās savienotas ar durvīm), kas lieliski noder ģimenēs ar maziem bērniem, nodrošinot saikni ar vecākiem vienlaikus ar privātumu.
Otrā stāva telpu apsildīšanai izvietoti radiatori. Visā mājā ir pakešu logi. Mājas būvniecībā izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli. 
 
Īpašuma teritorija ir pietiekami plaša, lai jaunie saimnieki varētu to apgūt atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām, jo tā ir pietiekami plaša, lai būtu iespēja papildināt esošo ēku vai uzprojektēt un uzbūvēt savu pašu ģimenes sapņu māju blakus esošajai.
 
Adresei ir lieliska lokācija - 200 m līdz autobusa pieturai, 700 m līdz dzelzceļa stacijai "Asari" (tas nodrošina ērtu satiksmi uz skolu un bērnudārzu), 600 m līdz pludmalei, 600 m līdz pārtikas veikalam. Netālu ir arī bibliotēka, Bērnu un jauniešu interešu centrs, Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari".
Cena EUR par m2: 2642.28 EUR
Cena EUR par visu: 325000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Inga Abula

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27726662

Dzīvokļi (4)    Mājas (10)    Zemes (2)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls
<--