Atrodi jauno projektu

Objekta nosaukums:
Pielietošanas mērķis:
Platība (m2):
-
Darījums:
Atrašanās:
Cena:
-
 
   
> OBJEKTU KATALOGS   
 

Apraksts

  • Atrašanās: Babītes nov., Piņķi, Parka Iela
  • Pielietošanas mērķis: Daudzdzīvokļu mājas
  • Darījums: Pārdod
Saliena ir jauns, mūsdienīgs projekts starp Rīgu un Jūrmalu, tā ir ekskluzīva dzīves telpa, kurā apvienoti plašums, daba, klusums un drošība. Salienas projekts ir vienotā arhitektūras stilā ieturēts mazstāvu dzīvokļu māju, rindu māju un savrupmāju komplekss ar skaistu dabas apkārtni un plašu zaļo zonu. Ir ierīkota mūsdienu prasībām atbilstoša infrastruktūra. Kopti zālieni, dekoratīvi apstādījumi, pastaigu celiņi, parki, sporta un spēļu laukumi papildina Salienas arhitektūras oriģinālo un pārdomāto plānojumu, kopumā veidojot harmonisku dzīves vidi.
Visu nekustamo īpašumu celtniecībā Salienā izmantotas tikai jaunākās energoefektīvās tehnoloģijas.
 
Brīvā laika pavadīšanas iespējas Salienā: 
Golfa laukums (fitnesa zāle, SPA kūrorts un tenisa korti - pēc golfa laukuma rekonstrukcijas), ainaviskais "Salienas Dārza Parks", 12 ha plašais "Salienas Mežaparks", bērnu rotaļlaukumi, basketbola laukums, ledus halle ar restorānu, Babītes sporta komplekss ar peldbaseiniem, ūdensslēpošana Piņķu ūdenskrātuvē, moderns skeitparks pie Babītes sporta kompleksa, mūsdienīgs futbola laukums ar augstas kvalitātes mākslīgo segumu, plānotais zirgu izjādes centrs un plānotais "Salienas Augļudārzs".
 
Izglītības iespējas Salienā:
Latvijas Starptautiskā skola, Babītes vidusskola, Babītes mūzikas skola, pašvaldības bērnudārzs - visi Piņķos; privātais bērnudārzs "Vinnijs" Babītē.
 
Iepirkšanās iespējas:
Plānotais tirdzniecības parks, kas būs lielākais Baltijas valstīs; Piņku centrs, tirdzniecības centrs "Spice", "Sky", Rimi "Lielupe".
 
Salienā tiek nodrošināta teritorijas diennakts apsardze ar videonovērošanu un vietējā drošības dienesta patrulēšanu. Katra Salienas Iedzīvotāju Kluba biedra īpašumā ir karte, kas darbojas kā elektroniskā atslēga piekļuvei privātajās atpūtas zonās.
 
Bezmaksas Wi-Fi piekļuve visā Salienas teritorijā.
 
Par Salienas kompleksa apsaimniekošanu rūpējas Jurmala Golf Estate SIA.
 
Pa tuvumā esošo šoseju ar automašīnu Rīga sasniedzama 20 minūtēs, Jūrmala un lidosta "Rīga" 10 minūtēs. Tuvākā autobusa pietura atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no Salienas.
 
 
DZĪVOKĻI
 
Trīsstāvu dzīvokļu mājās tiek piedāvāti divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar lieliem panorāmas logiem, terasēm un balkoniem, no kuriem paveras skats uz skaisto Salienas ainavu. Dzīvokļu platība no 44 m2 līdz 122 m2. Katrā dzīvoklī ir individuāla gāzes apkure. Pie mājas personīgā autostāvvieta (cena 3000 EUR). 
 
Pieejami dažādi dzīvokļu komplektēšanas varianti: baltā apdare, Biznesa apdare vai Premium apdare. Tādējādi pircējam ir iespēja iekārtot dzīvokli atbilstoši savai gaumei. 
 
RINDU MĀJAS
 
Rindu māju viesistabās ir lieli panorāmas logi un terase ar izeju uz dārzu. Otrajā stāvā ir trīs guļamistabas, kā arī balkons. Divas vannas istabas. Vieta automašīnai. Individuāla gāzes apkure. Rindu māju platība no 134 m2 līdz 160 m2. Zemes gabalu platība ap 300 m2.
 
SAVRUPMĀJAS
 
Savrupmājas ir ar dažādu stāvu, guļamistabu un vannas istabu skaitu. Plaša viesistaba ar augstiem griestiem, kā arī panorāmas logiem ar izeju uz dārza terasi. Māju ir iespējams veidot atbilstoši savām iecerēm - šim nolūkam ir izstrādātas dažādas tematiskās paketes: "Energotaupība", "Komforts" un "Mans dārzs".
 
Mājas un dārzi ir izvietoti tā, lai iedzīvotājiem būtu nodrošināts maksimāls privātums, lielisks skats pa logu un dienas gaismas pielietas telpas.
 
Garāža divām automašīnām. Individuāla gāzes apkure. Savrupmāju platība no 190 m2 līdz 256 m2. Zemes gabalu platība no 600 m2 līdz 850 m2.
Cena EUR par m2: 1163 - 2377 EUR
Cena EUR par visu: 60900 - 400000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Ilze Zīlniece

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27788089

Komercīpašumi (6)    Dzīvokļi (101)    Mājas (20)    Zemes (5)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
<
Starlex video kanāls
<--