Atrodi jauno projektu

Objekta nosaukums:
Pielietošanas mērķis:
Platība (m2):
-
Darījums:
Atrašanās:
Cena:
-
 
   
> OBJEKTU KATALOGS   
 

Apraksts

  • Atrašanās: Rīga, Mežaparks, Visbijas prospekts Iela
  • Pielietošanas mērķis: Daudzdzīvokļu mājas
  • Darījums: Pārdod
Piedāvājam iegādāties 2-4 istabu dzīvokļus (63-397 m2) ar pilnu augstvērtīgu iekšējo apdari un pārdomātiem plānojumiem projektā "Garden Apartments", Mežaparkā.
Plašā "Garden Apartments" teritorija (6454 m2) ir iežogota, bagātīgi labiekārtota un apzaļumota. Teritorijā ir divas trīsstāvu mājas, katrā no tām ir tikai 8-9 dzīvokļi. Visiem dzīvokļiem ir terases, lielākajai daļai pirmā stāva dzīvokļu īpašumā ir arī piemājas dārziņš ar dekoratīvā dzīvžoga sētu.
 
Dzīvokļos ir ozola masīvkoka dēļu grīdas, koridoros un sanitārajos mezglos apsildāmās grīdas un itāļu dizaineru flīzes. Panorāmas logi ar dubulto stikla paketi un koka rāmi, akmens masas vannas, kvalitatīva santehnika, ugunsdrošas ārdurvis ar riekstkoka finierējumu. Dažos dzīvokļos var ierīkot kamīnu, visos trīs istabu un četru istabu dzīvokļos ir uzstādīti kondicionieri. Abās mājās ir lifti, siltināta un automātiski ventilējama apakšzemes autostāvvieta, kurā atrodas slēdzamas noliktavu telpas katram dzīvoklim. Teritorijā atrodas velnovietne, iedzīvotāju ērtībām uzstādīts elektroautomobīļu uzlādes punkts. Mājas ir energoefektīvas ar gāzes apkuri un individuāliem skaitītājiem.
 
"Garden Apartments" iedzīvotāji var baudīt dabas skaistumu izgaismotajā dārzā, kur acis priecē dažādi daudzgadīgie ziedi, kā arī skuju un augļu koki. Visā piemājas teritorijā iedzīvotāju ērtībām izvietoti dārza soliņi. Atpūtai dārzā, tuvinieku un draugu kompānijā, paredzētas ar dārza mēbelēm iekārtotas lapenes - viena no tām ir aprīkota ar grillu. Daudzfunkcionālā rotaļu laukumā izklaidēties un interesanti pavadīt laiku var dažāda vecuma bērni.
 
Dzīvokļu cenā iekļauts:
- PVN 21%;
- Individuālas noliktavu telpas (no ~5 m2);
- Pilna apdare ar kvalitatīvu santehniku un iebūvētajiem gaismekļiem.
Cena EUR par m2: 2631 - 3147 EUR
Cena EUR par visu: 149000 - 490000 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Mārtiņš Blumbergs

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 29499465

Komercīpašumi (5)    Dzīvokļi (44)    Mājas (20)    Zemes (47)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
<
Starlex video kanāls
<--