Atrodi savu objektu

Objekta ID:
Kategorija:
Cena:
-
Stāvoklis:
 
Atrašanās:
Darījums:
pārdošana īre/noma
Platība m2:
-
Stāvi:
-
Telpu, istabu skaits:
-
 

Apraksts

 • Objekta ID: 8716
 • Atrašanās: Babītes nov., Piņķi
 • Iela: Parka
 • Darījums: Pārdod
 • Stāvoklis: Jaunais projekts
 • Platība: 191.9 m2
 • Stāvs,stāvi: 3/3
 • Telpu, istabu skaits: 3
 • Guļamistabu skaits: 1
 • Apkure: autonomiskā,gāzes
 • Papildus maksājumi: Viss iekļauts

 

Pārdod ekskluzīvu 3-istabu dzīvokli jaunajā projektā "Saliena". Norādītā dzīvokļa cena ir ar pilnu apdari. Dzīvokļa kopējā platība - 191,9 m2 (terase 108 kvm). Dzīvoklī ir energoefektīva individuālā gāzes apkure. Pie mājas personīgā autostāvvieta (cena 5000 EUR).
 
Salienas projekts ir vienotā arhitektūras stilā ieturēts mazstāvu dzīvokļu māju, rindu māju un savrupmāju komplekss ar skaistu dabas apkārtni un plašu zaļo zonu. Ir ierīkota mūsdienu prasībām atbilstoša infrastruktūra. Kopti zālieni, dekoratīvi apstādījumi, pastaigu celiņi, parki, sporta un spēļu laukumi papildina Salienas arhitektūras oriģinālo un pārdomāto plānojumu, kopumā veidojot harmonisku dzīves vidi.
 
Brīvā laika pavadīšanas iespējas Salienā: 
Golfa laukums (fitnesa zāle, SPA kūrorts un tenisa korti - pēc golfa laukuma rekonstrukcijas), ainaviskais "Salienas Dārza Parks", 12 ha plašais "Salienas Mežaparks", bērnu rotaļlaukumi, basketbola laukums, ledus halle ar restorānu, Babītes sporta komplekss ar peldbaseiniem, ūdensslēpošana Piņķu ūdenskrātuvē, moderns skeitparks pie Babītes sporta kompleksa, mūsdienīgs futbola laukums ar augstas kvalitātes mākslīgo segumu, plānotais zirgu izjādes centrs un plānotais "Salienas Augļudārzs".
 
Izglītības iespējas Salienā:
Latvijas Starptautiskā skola, Babītes vidusskola, Babītes mūzikas skola, pašvaldības bērnudārzs - visi Piņķos; privātais bērnudārzs "Vinnijs" Babītē.
 
Iepirkšanās iespējas:
Plānotais tirdzniecības parks, kas būs lielākais Baltijas valstīs; Piņku centrs, tirdzniecības centrs "Spice", "Sky", Rimi "Lielupe".
 
Salienā tiek nodrošināta teritorijas diennakts apsardze ar videonovērošanu un vietējā drošības dienesta patrulēšanu. Katra Salienas Iedzīvotāju Kluba biedra īpašumā ir karte, kas darbojas kā elektroniskā atslēga piekļuvei privātajās atpūtas zonās. Bezmaksas Wi-Fi piekļuve visā Salienas teritorijā.
 
Pa tuvumā esošo šoseju ar automašīnu Rīga sasniedzama 20 minūtēs, Jūrmala un lidosta "Rīga" 10 minūtēs. Tuvākā autobusa pietura atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no Salienas.
Cena EUR par m2: 874.93 EUR
Cena EUR par visu: 167900 EUR

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU KONSULTANTS: Ilze Zīlniece

E-pasta adrese: [email protected]

Tālrunis: +371 27788089

Komercīpašumi (3)    Dzīvokļi (73)    Mājas (23)    Zemes (5)    

Ieteikt:   Drukāt: PDF:   Atzīmēt:
Share on Facebook! Tweet about it   Print PDF   Note object
Starlex video kanāls
<--